logo

13-17 Şubat 2015 - Frankfurt Ambiente 2015 Fuarı’ndan gururla döndük...

Ege Ev Ürünleri, dünyanın en büyük mobilya, dekorasyon, aksesuar ve hediyelik eşya fuarı Ambiente’deydi.

13-17 Şubat 2015 tarihlerinde, ev ve mutfak eşyaları sektörünün dünyadaki en önemli fuarlarından biri olan ve Türkiye milli katılımı 20. kez İMMİB tarafından gerçekleştirilen Frankfurt Ambiente 2015 Fuarı’nda Ege Ev Ürünleri A.Ş. olarak standımızla yer aldık.

119 firmayla katılan ve yeni ürünlerini ziyaretçi ve müşterilerine sunan Türkiye Fuarın en gözde ülkelerinden biri oldu.

Ambiente Fuarı’nda bu sene 94 ülkeden 4 bin 811 firma tabak, bardak, çatal ve ev aksesuarları gibi her türlü ev eşyalarını sundu.

328.500 m

2 alanda, 11 ana hol ve 30 salonda, 94 ülkeden 4.811 firmanın iştirakiyle gerçekleştirilmiş olan Ambiente Fuarı’nın, bu yılki ortak partneri ABD, ortak sloganı ise "Özlem ve Nostalji’’ olmuştur. Her yıl ortalama 150.000 kişinin ziyaret ettiği Ambiente Fuarı’nı bu yıl 120.000 kişinin ziyaret ettiği tahmin edilmektedir.

Ambiente Fuarı, alansal olarak dünyanın en büyük fuarı olmamakla birlikte uluslararası katılımcısı ve ziyaretçisi, sektörü ifade ediş tarzı, inovatif ürünlerin lansman mekanı olması nedeniyle, züccaciye sektörünün dünyadaki en önemli fuarı olarak anılmaktadır.

Sektörün uluslararası düzeyde en büyük buluşma noktası kabul edilen Ambiente Fuarı’nda elektrikli aletler, cam ürünler, masa dekorasyon ürünleri, mutfak eşyaları, çatal bıçak, saatler, takılar, seramik ve porselen ürünler, hediyelik eşyalar, tekstil ürünleri, plastik el sanat ürünleri, ev dekorasyonu, masa süsleri, ev mobilyaları alanlarında sektör temsilcileri ile ziyaretçiler bir araya geldi.

Ege Ev Ürünleri A.Ş. Fabrika Müdürü Cem Öztürk, bütün dünyanın alıcıları, ihracatçıları, ithalatçıları ve Türkiye’deki müşterileri de bir arada görmeyi sağlayan Ambiente’nin sektördeki ev eşyalarıyla ilgili en önemli fuarlardan biri olduğunu belirtti. Dünyanın her tarafından insan geldiği için bu fuarın tüm şirketlerin tanıtımında çok iyi bir platform olduğunun altını çizdi.

Fuar standında ürünlerini tanıtmayı amaçlayan Ege Ev Ürünleri A.Ş. dünyadaki gelişmeler neticesinde ürettiği trend ürünlerle yerli ve yabancı müşterilerin ilgi odağı oldu. Yeni ürünlerle fuara katıldıklarını belirten İhracat Sorumlusu Erdem Göksu, tüm dünya ülkelerindeki tüketicilerin Ege Ev Ürünleri A.Ş.’nin kalitesiyle buluşturmayı amaçladıklarını söyledi.

Ayrıca son dönemde kurların olumlu yönde değişmesinin etkisiyle Ambiente Fuarı’nda Ege Ev Ürünleri A.Ş., bir çok anlaşmaya imza attı.

17.02.2015
13-17 Şubat 2015 - Frankfurt Ambiente 2015 Fuarı’ndan gururla döndük...

ÇAMAŞIR ÜTÜLEME ve KURUTMA TEKNİKLERİ