logo

07-10 Mart 2015 - Ege Ev Ürünleri Amerika’yı Yeniden Keşfetti...

Ege Ev Ürünleri A.Ş. bu yılda, Amerika Chicago’da düzenlenen “The International Home And Housewares Show-2015 Fuarı”na katıldı.


Ege Ev Ürünleri A.Ş., 07-10 Mart 2015 tarihleri arasında Amerika Birleşik Devletleri Chicago ilinde gerçekleşen “International Home and Housewares Show Chicago Fuarı”na katıldı.
Geçen senede 7-10 Mart 2014 tarihleri arasında düzenlenen fuara katılan Ege Ev Ürünleri A.Ş., fuar sonunda dünyanın çeşitli ülkelerinden portföyüne yeni müşteriler ekledi. Ege Ev Ürünleri A.Ş. 2016 yılında da aynı hedef ile yola çıkıyor.
Hediyelik eşya, promosyon ürünleri, tüketici elektroniği, TV, uydu, dijital görüntüleme teknolojisi, tüketici ürünleri, züccaciye, cam ürünleri ve seramik sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedefleyen fuarda, Ege Ev Ürünleri A.Ş., dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen ziyaretçilerine geniş ürün yelpazesini tanıttı, bir çok anlaşmaya imza attı.

“International Home and Housewares Show Chicago Fuarı”nın özelliği, toplam 34 ülkeden 2100 katılımcısı ile dünyanın her yerinden 100 ülkeden fazla ziyaretçiyi misafir etmesidir. Fuar 100 ülkeden 60,000 profesyonel satın almacıyı bir araya getirmesiyle dünyanın en büyüğü olma özelliğini barındırmaktadır. IHA websitesinin belirttiği gibi, bu profesyonel satın almacıların temel ziyaret amacı, yaratıcı iş fırsatlarını keşfetmek, bunun yanı sıra mevcut ilişkileri güçlendirmektir.
Fuar süresince ziyaretçiler ile birebir temasta bulunan Ege Ev Ürünleri A.Ş. Genel Müdürü Erkan Bilsev; “International Home and Housewares Show Chicago Fuarı”nın satış verimliliğini ölçümlemeniz için iyi bir kriterdir. Fuar esnasında gerçekleşen tüm veri akışı ileride de gerçekleştireceğimiz satış çalışmalarımıza yön verecektir” dedi.
Erkan Bilsev ve Cem Öztürk, fuar dönüşünde yönetim kurulu ve fabrika yöneticilerine kahvaltı eşliğinde fuar izlenimlerini aktardılar. Toplantıyı Erkan Bilsev, “International Home and Housewares Show Chicago Fuarı’nda bulunmuş olmanın fayda sağladığını, verimli bilgiler edindiklerini ve gözlemlediklerini belirtti. Fuarda ve ikili görüşmelerle verimli anlaşmalara imza atarak geri döndüklerini de ekledi . Yurtdışında Türkiye ile işbirliği yapmak isteyen birçok firmanın var olduğunun da altını çizen Erkan Bilsev, Ege Ev Ürünleri A.Ş.’nin ihracat ayağı için bunun çok büyük bir fırsat olduğunu açıkladı.
Toplantıdaki fuara katılan isimlerden Cem Öztürk, yüksek fayda ile ve memnuniyetle International Home and Housewares Show Chicago Fuarı’ndan ayrılmış olduklarını belirterek, emeği geçen tüm Ege Ev Ürünleri A.Ş. çalışanlara teşekkürlerini iletti.
Fuar deneyimlerini de aktardığı toplantıda bir çok firmanın Ege Ev Ürünleri A.Ş.’ni yakından takip et

 

10.03.2015
07-10 Mart 2015 - Ege Ev Ürünleri Amerika’yı Yeniden Keşfetti...

ÇAMAŞIR ÜTÜLEME ve KURUTMA TEKNİKLERİ