logo

02-05 Nisan 2015 - Ege Ev Ürünleri A.Ş. İdeal Home Fuarı’ndaydı...

Ege Ev Ürünleri A.Ş, “İdeal Home Fuarında, distribütör firmalar, zincir mağazalar, toptancılar, perakendeciler ve diğer müşteri grupları ile tekrar bir araya geldi.

Ege Ev Ürünleri A.Ş., 2-5 Nisan 2015 tarihinde arasında İstanbul Tüyap Fuar Merkezi’nde düzenlenen 10. Uluslararası İdeal Home Ev Eşyaları, Züccaciye ve Çeyiz Fuarı’na katıldı.

2015 yılına yeni hedeflerle giren Ege Ev Ürünleri A.Ş., yeni açılımlar sağlanması amacıyla düzenlenen fuarda, yüzü gülerek döndü. En yeni ürünlerin sergilendiği fuarda, Ege Ev Ürünleri A.Ş. perakende sektöründeki firmaların gelişimine ve değişimine ışık tuttu. Ege Ev Ürünleri A.Ş. ziyaretçilerini 6. holde B06A numaralı standta ağırladı.

Bu yıl, İdeal Home Uluslararası Züccaciye, Ev Eşyaları ve Çeyiz Fuarı, Ege Ev Ürünleri A.Ş.’nin çok sayıda ürünün sergilendiği bir platform oldu. En son trendlere göre hazırlanan en yeni ürünleri ile görücüye çıktı.

Fuarda, ev ürünleri ile birlikte züccaciye ürünlerindeki moda renkler, dizayn ve son trendler sergilendi. Diğer yandan yapılaşma sektöründe yaşanan gelişmelere bağlı olarak, iç mimari ve mimarlıktaki gelişmelerin yansıması olarak ev eşyalarında ergonomi ve dizayn konusundaki değişiklikler de ön plana çıktı. Züccaciye ve ev eşyalarındaki, dizayn trendleri, yaşam tarzlarının züccaciye pazarında oluşturduğu pratiklik ve kullanım kolaylıkları ziyaretçilerin ilgisine sunuldu.

Ege Ev Ürünleri A.Ş. 10. Uluslararası İdeal Home Züccaciye, Ev Eşyaları ve Çeyiz Fuarı sayesinde distribütör firmalar, zincir mağazalar, toptancılar, perakendeciler ve diğer müşteri grupları ile tekrar bir araya geldi. İç Pazarlama ekibinden Nuri Genç fuarın bu yıl beklentilerinin üzerinde geçtiğine değindi.

Uluslararası İdeal Home Züccaciye, Ev Eşyaları ve Çeyiz Fuarı’na düzenli olarak katıldıklarını hatırlatan İç pazar Satış Direktörü Baran Balçın, Avrupa’nın yanı sıra Afrika’nın ortası ve güneyindeki pek çok ülkeden ziyaretçilerin geldiği bu yılki fuarda Ege Ev Ürünleri A.Ş. standının yine yoğun ilgi gördüğünü söyledi. “Özellikle Mısır, Lübnan ve Suudi Arabistan’dan gelen ziyaretçilerin ürünlerimize ilgisi büyük oldu” diyen Balçın, dünyanın ve ülkemizdeki bir çok iş ortaklarının desteğiyle verimli bir fuar geçirdiklerini belirtti. Balçın, “Fuar sayesinde mevcut ve muhtemel müşterilerimiz ile çok daha etkin ve yararlı bir iletişim kurabildik. Özellikle ürünlerimize olan yoğun ilginin de etkisiyle sektöründe en çok ziyaretçi ve ilgiyi Ege Ev Ürünleri A.Ş. standı çekti” diye konuştu.

Bu yıl bünyelerine yeni tasarımları eklediklerini dile getiren Ege Ev Ürünleri A.Ş. Fabrika Müdürü Cem Öztürk, fuarda sundukları zengin ürün yelpazesiyle dikkat çektiklerini söyledi. Öztürk, üretikleri ürünlerle ilgili: “Ege Ev Ürünleri A.Ş. ürettiği ürünlerde; çevre, insan sağlığı ve doğa dostu malzemeler kullanılarak üretim yapıyor. Her türlü kullanıcıya uyum gösterecek şekilde üretilen ürünlerimiz, tasarımlarıyla da ilgi çekiyor.“ dedi.

Ege Ev Ürünleri A.Ş.’nin sektörde 1996 yılından bu yana faaliyet gösterdiğini hatırlatan Genel Müdür Erkan Bilsev, sektörde birçok yeniliğe imza attıklarını belirtti. Bugün geniş bir ürün yelpazesine sahip olduklarını dile getiren Bilsev, firmanın bugüne kadar gerçekleştirdiği üretim sayısının milyonları geçtiğini söyledi. Erkan Bilsev; “Ege Ev Ürünleri A.Ş.’nin gelişiminde ve başarısında müşteri memnuniyetini esas alan kalite anlayışı ve müşterilerinden gelen talep ve beklentilere dünya standartlarında çözümler üretme gayretinin büyük payı var. Bu anlayış ve gayrete, optimum malzeme ve insan kaynağı ile maksimum verimliliğe ulaşmak için yapılan yatırımlar, titizlikle seçilen tedarikçiler, tecrübe ve uzmanlığa verilen öncelik, sürekli gelişen üretim ve uygulama hızı da eklenince ortaya aynı zamanda ekonomik ve pratik çözümler de çıkmış oluyor. Ege Ev Ürünleri A.Ş.’nin AR-GE çalışmaları ise sektöre yön veren ve sektörün gelişimini sağlayan bir lokomotif niteliği taşıyor. Bu çalışmalar için özel olarak istihdam ettiği nitelikli kadro ile bugüne kadar pek çok ilke imza atan Ege Ev Ürünleri A.Ş., yaptığı makine yatırımları ve geliştirdiği tasarımlar ile değerler üreterek ülke ekonomisine katkı sunuyor.” dedi.

 

07.04.2015
02-05 Nisan 2015 - Ege Ev Ürünleri A.Ş. İdeal Home Fuarı’ndaydı...

ÇAMAŞIR ÜTÜLEME ve KURUTMA TEKNİKLERİ